وزیر امور اقتصاد و دارایی در طی جلسه‌ای، از بانک صادرات ایران به جهت ارائه 94 درصد خدمات بانکداری الکترونیک تقدیر کرد و سپس گفت اقداماتی که صورت گرفته از جمله خدمات بانکداری دیجیتال سبب خروج بانک صادرات از زیان شده است.

طبق گزارشی که از سوی روابط عمومی بانک صادرات منتشر شده است، در مراسمی که به جهت آغاز شصت و نهمین سال فعالیت بانک صادرات ایران برپا شد آقای فرهاد دژپسند از سامانه شعب مجازی سپهر «شمس» و چهار طرح دیگر اعتباری بانک تقدیر کرده و تبریکات خود را به بانک صادرات بابت ورود بانک به شصت و نهمین سال خدمت خود اعلام داشت.

همچنین دژپسند ادامه داد: که بانک صادرات با تلاش و برنامه‌های سازنده‌ توانسته سدی مقابل روند منفی ایجاد کرده و از سال 98 این روند را به مثبت تغییر دهد که این تلاش بانک در جهت خروج از زیان، شایسته پاداش است و پس از این بانک صادرات باید در پی جایگاه و رتبه‌های والاتری باشد.

وزیر اقتصاد بیان کرد که انجام 94 درصد فعالیت‌های بانکی به صورت الکترونیک امری بسیار مهم و قابل توجه است هرچند که آن 6 درصد به صورت حضوری خدمات رسانی می‌شوند اما بانک تمام تلاش خود را باید به کارگیرد تا این 6 درصد خدمات هم به صورت الکترونیکی عرضه شود. البته این موضوع قابل ذکر است که با فرهنگی که در کشور وجود دارد فعلا عموم مردم آمادگی لازم را برای خدمات غیرحضوری ندارند اما با برنامه‌هایی می‌توان این امر را ممکن نمود.

معرفی انواع تسهیلات بانک ها در سیستم بانکی کشور، مرات مگ ارائه دهنده جدیدترین اطلاعیه ها و تحولات مربوط به قوانین اخذ تسهیلات بانکی