تاریخچه شرکت Creditsafe

Creditsafe در سال 1997 تاسیس شده است. این شرکت دارای کارشناسان اطلاعات جهانی می‌باشد که آخرین اطلاعات تجاری را ارائه می دهند و شرکت‌ها و وام‌دهندگان می‌توانند از آنها برای تصمیم‌گیری‌های اعتباری آگاهانه استفاده کنند. Creditsafe پرکاربردترین تأمین‌کننده گزارش‌های اعتباری شرکت آنلاین در جهان است و در مورد 320 میلیون شرکت اطلاعات کسب و کار ارائه می‌دهد.

این شرکت دارای 17 دفتر در 14 کشور، از جمله دو دفتر در ولز، دو دفتر در انگلستان، آلمان و فرانسه، نروژ، سوئد، ایرلند، ایتالیا، بلژیک، هلند، ایالات متحده، هند و ژاپن است و در سراسر جهان بیش از 1500 نفر را استخدام کرده است.

Creditsafe با داشتن اطلاعات اعتباری در مورد بیش از 365 میلیون مشاغل در سراسر جهان دقیق‌ترین و به‌روزترین اطلاعات موجود را با فرمت آسان برای مشاغل در هر اندازه و ابعادی ارائه می‌دهد. کلیه بیمه‌گران عمده اعتباری نیز از طریق Creditsafe موردهای خود را تأیید می‌کنند. به این معنی که نمرات و محدودیت‌های اعتباری Creditsafe یکی از قابل اعتماد‌ترین موارد در صنعت است و می‌تواند تقریباً 70٪ از کل پرداخت‌های نقدی را تا قبل از 12 ماه پیش‌بینی کند که نشان از قدرت بالای برآورد و پیش‌گویی این موسسه دارد.

گزارش‌های این شرکت تا حد بسیار زیادی ساده ارائه می‌شود و بنابراین هر کس در یک تجارت بدون پیشینه مالی می‌تواند از آنها به راحتی استفاده کند. به لطف سهولت استفاده، دسترسی بین المللی و بهبود مستمر محصولات، شرکت Creditsafe مفتخر به جذب و حفظ 95 درصد از مشتریان خود می‌باشد.

Creditsafe این امکان را به مشتریان می‌دهد تا سریعتر نسبت به تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر اقدام کنند. از احتیاط کافی تا اجرای روند جمع‌آوری پول نقد خود، با دانستن اینکه با چه کسی سر و کار دارند و اینکه آیا آنها می‌توانند تعهدات اعتباری خود را برآورده کنند، از تجارت خود اطمینان حاصل کنند.

 

بانک اطلاعات جهانی

بانک اطلاعات جهانی این شرکت حاوی اطلاعات در مورد بیش از 365 میلیون مشاغل، مدیران و سهامداران در سراسر جهان است.

Creditsafe به عنوان یکی از بزرگترین بانک‌های اطلاعاتی کاملاً متعلق به صنعت است و داده‌های دقیق و قابل اعتماد را برای بیش از 200.000 مشترک در سراسر جهان فراهم می‌کند. این شرکت داده‌ها را از شرکای معتبر محلی خود جمع کرده و سپس آن را با الگوریتم امتیازدهی خود ترکیب می‌کند.

Creditsafe بنیانگذار و مدیر شبکه جهانی آژانس‌های معتبر تجاری است. این شرکت برای بیش از 70 کشور داده‌ آنلاین دارد که با شرکای شناخته شده و رهبران بازار در هر کشور برای گزارش‌های پایگاه داده آنلاین کار می‌کند.

 

امتیازدهی و تجزیه و تحلیل

مدل امتیازدهی Creditsafe یک ابزار تحلیلی بسیار پیش‌بینی‌کننده است که از جدیدترین تکنیک‌های پیشرفته آماری استفاده می‌کند. مدل امتیازدهی Creditsafe ترکیبی از اطلاعات بازرگانی و سایر اطلاعات کلیدی، از جمله اطلاعات مربوط به پرداخت مبادله تجارت، اطلاعات عمومی، نسبت‌های کلیدی مالی، تجزیه و تحلیل بخش صنعت و سایر شاخص‌های عملکرد است و با در نظر گرفتن مشتریان موجود و آینده، به مشتریان خدمات اعتبارسنجی ارائه می‌دهد.

مدل امتیازدهی Creditsafe، احتمال عدم موفقیت یک شرکت در 12 ماه آینده را نیز پیش بینی می‌نماید. این مدل امتیازدهی و رتبه‌بندی توسط تیم تحلیلی خبره ایجاد شده است و بطور مداوم شرکت‌هایی را بررسی می‌کند که در طی یک دوره 12 ماهه شکست خورده‌اند و ریسک فعالیت آنها افزایش یافته است. در این مدل وجوه اشتراک شرکت‌هایی که در طی دوره فعالیت خود با شکست مواجه می‌شوند ارزیابی می‌گردد. تیم تحلیل صدها متغیر را گردآوری کرده، برای هر متغیر وزن مشخصی را در کل سیستم در نظر می‌گیرد و سپس اثر تمام متغیرها را به صورت همزمان بر روی کل سیستم بررسی می‌نماید تا بتواند علت شکست و متغیری که بیش‌ترین تأثیر در شکست داشته است را دریابد. امتیاز اعتباری Creditsafe در بازه 1 تا 100 تعیین شده است.

 

گزارش اعتباری اشخاص حقوقی

در گزارشات اعتباری Creditsafe، برای ارائه گزارش درخصوص یک شرکت، اطلاعات کامل مالی مربوط به 5 سال شرکت ثبت می‌شود. گزارش شامل بخش‌های مختلفی است از جمله:

صورت سود و زیان، ترازنامه، میزان سرمایه و ذخایر، نرخ‌های کلیدی، جریان نقدینگی. همچنین سایر اطلاعات شرکت همچون اطلاعات مربوط به وام‌های رهنی، ایجاد شرکت و یا بنگاه جدید وابسته و زیرمجموعه، تغییرات هیئت‌مدیره، تغییر آدر‌های ثبت شده و … توسط تیم تحلیلی Creditsafe بررسی می‌شود.

علاوه بر وارد فوق، یکی از انواع اطلاعاتی که در بررسی و تحلیل یک شرکت و نحوه فعالیت آن بسیار اثرگذار است، بررسی اطلاعات مربوط به مدیران آن شرکت است. در گزارشات Creditsafe علاوه بر اطلاعات مالی یک شرکت، اطلاعات مدیران شرکت نیز به صورت ذیل عنوان می‌شود:

نام و آدرس کامل، ماه و سال تولد، ملیت، عملکرد و نقش و وظیفه فرد در مدیریت شرکت، تاریخ انتصاب و استعفا، سمت‌های مدیریتی قبلی و فعلی. همچنین نمره اعتباری شرکتی که قبلاً فرد موردنظر به عنوان مدیر در آن فعالیت داشته و حالا استعفا داده است نیز در گزارش ثبت می‌گردد (نمره اعتباری شرکت یا سازمان قبلی در زمان استعفای مدیر موردنظر).

 

منابع کسب داده‌های Creditsafe

داده‌های Creditsafe در سطح جهانی و سطح محلی تهیه شده و سپس در محصولات شرکت ترکیب می‌شوند. این شرکت از اطلاعات مربوط به ثبت‌های محلی، انتشارات محلی، منابع جمع‌آوری بدهی به علاوه موارد دیگر در همه گزارش‌های تجاری فوری آنلاین استفاده می‌کند.

برای دریافت جدیدترین نمره اعتباری خود میتوانید به سامانه اعتبارسنجی مرآت مراجعه نمائید.