طی خبری که از روابط عمومی بانک توسعه تعاون منتشر شد همراه بانک توسعه تعاون به منظور بهبود کیفیت و تسریع امور مشتریان به روزرسانی گردید. همراه بانک جدید دارای امکاناتی از جمله تایید دستور پرداخت ساتنا با وضعیت ثبت شده در شعبه، امکان ثبت “بابت” در انتقال وجه بین‌بانکی، نمایش زمان انقضای رمز دوم پویا، افزوده شدن مختصات باجه‌ها، نمایش موجودی سپرده آتیه، امکان پرداخت اقساط کارت اعتباری، تغییر رابط کاربری تراکنش‌های کارتی و نمایش موجودی کل کارت می‌باشد.

خدمات تسهیلات، خدمات سپرده و خدمات کارت از جمله خدمات متنوع این همراه بانک بوده و همچنین خدماتی از جمله کارت به کارت، پرداخت اقساط انواع تسهیلات، گردش حساب و جزییات تراکنش‌ها، اطلاع از موجودی کارت، مسدودی کارت و …. را برای مشتریان شامل می‌گردد.

بانک توسعه تعاون با هدف بالابردن کیفیت خدماتی همچون دریافت وجه بدون استفاده کارت از خودپرداز و بهبود فرآیندهای عملیاتی را در همراه بانک پیش‌بینی کرده است. با این امکانات دارندگان این سرویس قادرند با فعال‌سازی رمز سوم در نرم‌افزار از مواردی شامل فراموشی کارت بانکی و یا اعطای دسترسی به فرد دیگر برای دریافت وجه نقد از دستگاه‌های ATM بانک اقدام نمایند.

معرفی انواع تسهیلات بانک ها در سیستم بانکی کشور، مرات مگ ارائه دهنده جدیدترین اطلاعیه ها و تحولات مربوط به قوانین اخذ تسهیلات بانکی