معاون توسعه روستایی ومناطق محروم کشور، آقای محمد امید از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به بخش روستای به مبلغ 30 میلیون تومان اطلاع داد که از هفته آینده واریزی تسهیلات آغاز خواهد شد. وی اظهار کرد: این وام 30 میلیون تومانی تنها به اشخاصی تعلق می‌گیرد که از ساکنان روستا بوده و این از الزامات و شرط پرداخت تسهیلات می‌باشد. قابل ذکر است افرادی که از سازمان‌ها و نهادهای دیگر حقوق دریافت می‌کنند و تحت پوشش بیمه خاصی هستند نمی‌توانند از تسهیلات 30 میلیون تومانی روستایی بهره‌مند شوند.

محمد امید درادامه افزود: تسهیلات قر‌ض‌الحسنه 30 میلیون تومانی فقط به روستاییان پرداخت خواهد شد و وی به بهیاران توصیه کرد تا در استفاده از این فرصت درنگ نکنند. همچنین امید در خصوص مدت بازپرداخت و نرخ سود بیان کرد: سود حاصله از تسهیلات قرض‌الحسنه دریافتی 4 درصد است و حداکثر زمان بازپرداخت نیز 5 سال می‌باشد.

محمد امید همچنین به این موضوع تاکید کرد: از هفته آینده اعطای تسهیلات به روستاییان آغاز خواهد شد و سهمیه هر روستا توسط استانداری‌ها به فرمانداری روستاها ابلاغ می‌شود.

معرفی انواع تسهیلات بانک ها در سیستم بانکی کشور، مرات مگ ارائه دهنده جدیدترین اطلاعیه ها و تحولات مربوط به قوانین اخذ تسهیلات بانکی