نوید خاندوزی، مدیر اقتصادی و سرمایه‌گذاری بیمه کوثر، در خبری اعلام کرد: در شش ماه نخست سال جاری، شرکت بیمه کوثر توانست در میان تمامی شرکت‌های بیمه با تحقق بالاترین سود سرمایه‌گذاری، رتبه اول را کسب کند.

نوید خاندوزی اشاره کرد: شرکت بیمه کوثر توانست در ابتدای سال سودی معادل 12هزار و 384 میلیارد و 632 میلیون ریال با سرمایه‌گذاری در دو بخش سپرده‌های بانکی و بازار سرمایه بدست آورد که این نشانگر رشد صعودی 321 درصدی این شرکت نسبت به اوایل سال می‌باشد. همچنین در مقایسه با 6 ماه نخست سال قبل این شرکت از رشدی هزار و 542 درصدی برخوردار شده است. سرمایه‌گذاری اقتصادی و موفق در بازار سرمایه و پرتفوی بورسی هوشمندانه دو عاملی است که به سبب آن‌ها شرکت بیمه کوثر بالاترین سود سرمایه‌گذاری را کسب کرده است.

در ادامه وی افزود: این شرکت با سرمایه‌گذاری‌های هوشمندانه در بازارهای سرمایه و تلاش عوامل انسانی و کنترل و شناسایی ریسک توانست رتبه برتر از لحاظ سود سرمایه‌گذاری را اتخاذ نماید.

سامانه مرآت یکی از جامع ترین مراکز ارائه دهنده خدمات رتبه بندی اعتباری در کشور، به همراه اخبار و مقالات جدید و مهم ایران و جهان در حوزه رتبه بندی اعتباری