طبق گزارش منتشر شده از روابط عمومی بانک صادرات ایران، طی هشت ماه اول سال جاری این بانک شاهد 173 درصد رشد در درگاه‌های پرداخت اینترنتی نسبت به سال 98 بوده است. این نشان از اعتماد و استقبال مردم اعم از صاحبان کسب وکار و مشتریان نسبت به این بانک می‌باشد.

همچنین میزان تراکنش‌های درگاه‌های پرداخت اینترنتی در آبان ماه 101 درصد افزایش نسبت به مهرماه داشته که علت آن استقبال مشتریان از خدمات غیرحضوری این بانک در شرایط کرونایی بوده است.

بانک صادرات ایران در هشت ماه اول سال جاری رشدی 74 درصدی را در مبلغ و 30 درصد رشد در تعداد تراکنش‌های همراه بانک برای خود ثبت کرده است. این بانک با ارائه خدمات غیرحضوری در بیش از 33 بخش از جمله دریافت شارژ، انتقال وجه، مدیریت چک‌ها، مدیریت تسهیلات و تعهدات، محاسبه شبا، عملیات حساب، پرداخت قبوض، نیکوکاری، اخذ رسید تراکنش، جستجوی شعب، گزینه‌های مختلف عملیات کارت و ….. باعث کاهش حضور مردم در شعب شده است.

در این هشت ماه این بانک با هدف کاهش استفاده از اسکناس با قراردادن پایانه‌های فروش در مراکز خرید توانسته 40 درصد رشد در مبلغ تراکنش‌ها برای خود ثبت کند. همچنین این بانک جهت حمایت و تسهیل فروشگاه‌های اینترنتی امکان ثبت درخواست این فروشگاه‌ها را برای دریافت درگاه‌های پرداخت اینترنتی در سایت با نشانی www.enamad.ir مهیا کرده است.

معرفی انواع تسهیلات بانک ها در سیستم بانکی کشور، مرات مگ ارائه دهنده جدیدترین اطلاعیه ها و تحولات مربوط به قوانین اخذ تسهیلات بانکی