رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص متناسب‌سازی صد در صدی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری اعلام کرد: از آنجایی که مطلع شدیم همسان‌سازی بازنشستگان تامین اجتماعی تنها 30 درصد عملیاتی شده است به همین علت با ارسال لایحه دوفوریتی به مجلس و تامین منابع مالی بالا، همسان‌سازی حقوق این بازنشستگان را در بودجه 1400 در نظر گرفته‌ایم.

محمدباقر نوبخت درحالی به این موضوع پرداخت که روز گذشته جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی با اعتراض به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در مقابل سازمان برنامه و بودجه تجمع کردند و درخواست همسان‌سازی حقوق خود با کلیه بازنشستگان را دادند، نوبخت با حضور در این تجمع و ارائه توضیحاتی توانست به اعتراضات خاتمه دهد.

در ادامه نمایندگانی از این جمع با حضور در سازمان برنامه و بودجه به صحبت در خصوص مشکلات خود با آقای نوبخت پرداختند. نوبخت در این جلسه گفت: درسال 1400 بودجه سه هزار و 90 میلیاردی برای متناسب‌سازی حقوق تمامی بازنشستگان در نظر گرفته شده است تا پایانی برای این تناقض باشد. همچنین نوبخت با دعوت از بازنشستگان تامین اجتماعی درخواست جلسات هفتگی همچون نمایندگان بازنشستگان لشکری و کشوری را داشت.

معرفی انواع تسهیلات بانک ها در سیستم بانکی کشور، مرات مگ ارائه دهنده جدیدترین اطلاعیه ها و تحولات مربوط به قوانین اخذ تسهیلات بانکی