در مراسمی که جهت افتتاح شعبه بانک سینا در منطقه کیش با حضور معاونین امور شعب و مناطق، مدیر منطقه جنوب شرق کشور و مدیر حراست برگزار شد، ایمانی، مدیرعامل بانک سینا اظهار کرد: با توجه به شرایط حاضر در جامعه و شیوع بیماری کرونا شاهد بیشتر شدن استفاده از خدمات غیرحضوری هستیم به همین علت این بانک با تمرکز بیشتر بر نوآوری و خدمات الکترونیک قصد ارائه محصولات و خدماتی را دارد تا سبب رضایتمندی بیش از پیش مشتریان این بانک گردد.

ایمانی افزود: لازم به ذکر است که شیوع این بیماری سبب فرهنگ‌سازی استفاده از خدمات غیرحضوری گردیده است و همین امر باعث شده تا سیستم نظام بانکداری کشور به سمت خدمات الکترونیک و کاهش خدمات حضوری سوق داده شود.

وی ادامه داد: از ویژگی‌های مهم این بانک، مشتری‌مداری، شفافیت و خوشنامی است که امیدواریم با تلاش همکاران، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم. همچنین حضور بانک سینا در جزیره زیبای کیش با پتانسیل بالا به وِیژه در بخش اقتصاد و گردشگری می‌تواند فرصت مناسبی برای ارائه خدمات به تولیدکنندگان و صادرگنندگان و استفاده از ظرفیت‌های این جزیره باشد.

معرفی انواع تسهیلات بانک ها در سیستم بانکی کشور، مرات مگ ارائه دهنده جدیدترین اطلاعیه ها و تحولات مربوط به قوانین اخذ تسهیلات بانکی