طبق گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در مراسمی که به مناسبت امضای تفاهم‌نامه ین بانک رفاه و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، تشکیل شد مدیرعامل این بانک اعلم کرد: پس از امضای این تفاهم‌نامه به جهت احراز هویت کارفرمایان و کارگران، سامانه جامع روابط کار آغاز به فعالیت کرده و تحولی در خدمت‌رسانی به جامعه کارگری رخ خواهد داد.

اسماعیل لله گانی گفت: در شرایط حاضر بر جامعه که پاندمی کرونا تشدید شده است، بانک رفاه ارائه خدمات غیرحضوری را در اولویت خدمات خود قرار داده و با وجود سامانه جامع روابط کار، در تلاش هستیم تا با ارائه خدمات الکترونیک به اقشار گوناگون به ویژه کارگران، مراجعات حضوری به شعب را به حداقل برسانیم.

مدیرعامل این بانک افزود: در تفاهم‌نامه موردنظر، جامعه کارگری و کارفرمایی از امتیازات مثبتی برخوردار خواهند شد به گونه‌ای که علاوه بر سهولت احراز هویت، واحدهای تولیدی فعال جهت همکاری شناسایی می‌شوند. همچنین این بانک با افزایش سرمایه قادر به ارائه خدماتی همچون ارائه تسهیلات ارزی، ریالی، بیمه و کارگزاری به واحدهای تولیدی و شرکت‌ها می‌باشد که این تفاهم‌نامه زمینه ارائه این خدمات را مهیا می‌کند.

در ادامه معاون امور روابط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: این سامانه در جهت افزایش رفاه کارفرمایان و کارگران آغاز به فعالیت کرده که باتوجه به گسترش شعبات امیدواریم خدمات‌رسانی بهتری ارائه گردد. شاکرمی پس از امضای این تفاهم نامه تاکید کرد: کارفرمایان و کارگران می‌توانند به منظور انجام امور بانکی و احراز هویت خود از خدمات حضوری و غیرحضوری این بانک بهره گیرند.

بانک رفاه کارگران تسهیلات متنوعی از جمله طرح کارا کارت، طرح تامین رفاه، طرح سودمند، طرح رفاه کالا و ….. ارائه می‌دهد که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به بخش تسهیلات بانک رفاه مراجعه فرمایید.

معرفی انواع تسهیلات بانک ها در سیستم بانکی کشور، مرات مگ ارائه دهنده جدیدترین اطلاعیه ها و تحولات مربوط به قوانین اخذ تسهیلات بانکی