مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران و اعلام برندگان در پایان هر سال، به عنوان کنفرانس وب و موبایل ایران و با استقبال چشمگیر فعالان حوزه فناوری اطلاعات در تهران برگزار می‌شود.

بر همین اساس هم‌زمان با اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران، هر ساله مجموعه‌ای از سخنرانی‌ها و کارگاه‌های آموزشی به منظور آموزش و انتقال تجربه در کنار مراسم اهدای تندیس به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های برتر در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود. در این مراسم اپلیکیشن‌ها و وب سایت‌ها بر اساس معیارهای کارکرد، محتوا، تجربه کلی، طراحی دیداری، ساختار و مسیر، تعامل و نوآوری، داوری می‌شوند.

دوازدهمین جشنواره وب و موبایل در حالی به پایان رسید که در بخش خدمات مالی بانکی و بیمه آنلاین، اپلیکیشن «سیگنال» در قسمت آرای مردمی توانست رتبه نخست را کسب نماید.

سیگنال یک اپلیکیشن جامع در حوزه سرمایه‌گذاری است که با ارائه قیمت لحظه‌ای و نمودارهای پیشرفته در کنار مطالب آموزشی، تحلیلی و خبری به صورت روزانه، به مخاطبان خود درباره بازارهای مالی اطلاعات مفیدی می‌دهد. این اطلاعات در حوزه‌های مختلف مانند سهام، ارزهای دیجیتال، بانک، اوراق بدهی، طلا، سکه، فلزات و … در دسترس عموم است.

اپلیکیشن سیگنال را می‌توانید از طریق این آدرس زیر برای سیستم‌ عامل‌های اندروید و iOS دانلود کنید؛ http://bit.ly/2SuILcP