در مراسمی با حضور مدیرعامل بانک ملت، معاونان وی، اعضای هیئت مدیره و سایر مدیران این بانک، از جدیدترین خدمت بانک ملت تحت عنوان کارت اعتباری “ارزش کارت” رونمایی شد.

طبق سخنان آقای بیگدلی، مدیریت عامل بانک ملت، بانک‌ها زمانی می‌توانند رشد و توسعه داشته باشند که بتوانند محصولات متنوع، جدید و متناسب با نیازهای روز افراد جامعه را فراهم کنند؛ در غیر این صورت از گردونه رقابت خارج خواهند شد. در این راستا، بانک ملت نیز به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین بانک‌های کشور همواره تمام تلاش خود را برای رشد بیشتر و رضایت بالاتر مشتریان خود به کار بسته است.

کارت اعتباری “ارزش کارت”، محصول مشترک بانک ملت، شرکت ارزش آفرین اطلس و گروه مالی ملت است. “ارزش کارت” خدمتی نوین است که به منظور سهولت در خریدهای اعتباری و خریدهای اقساطی ارائه شده است. با استفاده از این کارت، افراد می‌توانند کالاهای موردنیاز خود را به صورت اقساطی و با انتخاب تعداد اقساط متناسب با بودجه‌شان خریداری نمایند. در این طرح تنوع محصولات و خدمات قابل ارائه به میزان بسیار زیادی به تعداد فروشندگان بستگی دارد و هرچقدر تعداد فروشندگان بیشتر باشد، مشتریان از انگیزه بیشتری برای خرید برخوردار خواهند بود. با استفاده از ارزش کارت، فروشندگان کالاها و خدمات از بابت عدم بازپرداخت اقساط نگرانی نخواهند داشت زیرا بازپرداخت اقساط تسهیلات ارزش کارت از طریق سازمان‌ها و یا محل حقوق کارمندان و وام‌گیرندگان، تضمین می‌گردد. این کارت قابلیت شارژ مجدد داشته و امکان تسویه پیش از موعد نیز وجود دارد.

با استفاده از کارت اعتباری، فروشندگان، تولیدکنندگان، مشتریان و بانک نیز از مزایای بسیاری منتفع می‌شوند زیرا باعث ایجاد تقاضای موثر شده و عرضه و تقاضای کالاها و خدمات افزایش می‌یابد. از دیگر مزایای این کارت می‌توان به کنترل نقدینگی و کاهش تورم اشاره نمود.