مدیر عامل بانک رفاه کارگران از آمادگی این بانک برای توسعه همکاری با شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ اسماعیل لـله‌گانی طی سخنانی در نشست مشترک با مهندس رخصتی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان که در محل این شرکت برگزار شد با برشمردن خدمات و طرح‌های بانک در زمینه‌های مختلف، گفت: بانک رفاه کارگران از بانک‌های پیشرو در حوزه خدمات ارزی به شمار می‌رود و این ظرفیت وجود دارد که با ارائه تخفیف در کارمزد و متناسب با قوانین و مقررات بانک مرکزی، حواله‌های ارزی مربوطه را برای شرکت ذوب آهن اصفهان صادر کند.

وی از امکان سرمایه‌گذاری مشترک این بانک و شرکت ذوب آهن اصفهان در پروژه‌های صنعتی خبر داد و گفت: این مشارکت می‌تواند مستقیماً توسط بانک رفاه و یا شرکت‌های تابعه بانک انجام شود.

لـله‌گانی با اشاره به شعار سال « تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین»، خاطر نشان ساخت: بانک رفاه کارگران در راستای تحقق اهداف شعار سال از برنامه‌های توسعه‌ای واحدهای تولیدی از جمله شرکت ذوب آهن اصفهان که با به کارگیری ظرفیت‌های دانش‌بنیان و نوآورانه توانسته است به توانمندی‌های قابل توجهی دست پیدا کند، حمایت می‌کند.

مهندس رخصتی، مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان نیز طی سخنانی در این نشست با قدردانی از حمایت‌های بانک رفاه کارگران از این شرکت، تصریح کرد: امیدواریم با تقویت همکاری‌ها بتوانیم بیش از گذشته فعالیت‌های شرکت را توسعه بخشیم.

وی افزود: بانک رفاه کارگران و شرکت ذوب آهن اصفهان هر دو جزو خانواده بزرگ سازمان تأمین اجتماعی هستند و ضروت دارد تا این همکاری‌ها توسعه یابد. این بانک همواره پشتیبان و همیار شرکت ذوب آهن اصفهان بوده است که شایسته قدردانی است.

لازم به ذکر است مدیر عامل بانک رفاه کارگران و هیات همراه در ادامه از خطوط تولید کارخانه ذوب آهن اصفهان بازدید به عمل آوردند.