مطالب اخیر

eLEND یکی از انواع موسسات تأمین منابع مالی خرید مسکن در جهان است. این موسسه متعهد به ارائه خدمات مداوم و اختصاصی در زمینه معرفی گزینه‌های مقرون به صرفه جهت تأمین مالی خرید خانه برای خریداران بار اول و سایر مالکان می‌باشد.

Creditsafe در سال 1997 تاسیس شده است. این شرکت دارای کارشناسان اطلاعات جهانی می‌باشد که آخرین اطلاعات تجاری را ارائه می دهند و شرکت ها و وام دهندگان می توانند از آنها برای تصمیم‌گیری‌های اعتباری آگاهانه استفاده کنند. Creditsafe پرکاربردترین تأمین کننده گزارش‌های اعتباری شرکت آنلاین در جهان است و در مورد 320 میلیون شرکت اطلاعات کسب و کار ارائه می‌دهد.

جدیدترین نوع بانک دیجیتال است که در بریتانیا مجوز فعالیت دارد. مونزو در ابتدا با ارائه حساب کارت اعتباری پیش‌پرداخت مطرح گردید و در سال 2017 مجوز بانکداری آن صادر شد.

در دنیای پرسرعت امروز، شرکت‌ها باید بسترهای لازم برای حرکت در جهت تغییرات بازارها و تغییرات رفتار مصرف‌کنندگان را برای خود ایجاد کنند تا بتوانند به فعالیت‌های خود رونق ببخشند. به گزارش Visual Capitalist، اخیراً 50 شرکت نوآور جهان براساس چهار معیار مهم و کلیدی در سال 2020 رتبه‌بندی شده‌اند. در ادامه به معرفی شاخص‌ها […]

یک آژانس رتبه‌بندی مستقل و خارجی با تخصص ویژه در بخش خدمات مالی می‌باشد که در سال 1996 توسط انجمن حسابرسی بانک‌های آلمان برای هدف فعلی خود یعنی ارزیابی رتبه اعتباری شرکت‌ها، در درجه اول شرکت‌هایی که در بخش خدمات مالی شرکت می‌کنند، تاسیس شد.

در هفته‌ای که گذشت سامانه هوشمند تسهیلات بانک ملت (فرابانک ملت) با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی کشور، معاون وزیر اقتصاد و جمعی از مدیران بانک ملت رونمایی شد.

موسسه رتبه‌بندی اعتباری فیچ اخیراً و در جدیدرین گزارش خود به بررسی شرایط اقتصادی کشور کانادا پرداخته است. در گزارش این موسسه رتبه اعتباری کانادا کاهش یافته و یک رتبه تنزل پیدا کرده است.

به تازگی گزارش درخصوص رتبه‌بندی سرعت اینترنت در کشورهای مختلف دنیا از سوی موسسه اسپید تست منشر شده است. طبق اطلاعات موجود در این گزارش، در ماه می متوسط سرعت دانلود اینترنت موبایل در کل جهان 33.71 و نیز سرعت آپلود 10.89 مگابیت بر ثانیه اعلام شده است که در مقایسه با ماه آوریل افزایش سرعت بوده است. مطابق گزارش اسپید تست، متوسط سرعت دانلود اینترنت ثابت در جهان نیز ۷۶.۹۴ مگابیت بر ثانیه و متوسط سرعت آپلود اینترنت ثابت معادل 41.09 می‌باشد.

به گفته مودیز ، شیوع ویروس کرونا خسارات جبران‌ناپذیری به کل دنیا وارد کرده است و با وجود بازگشایی مجدد و از سرگیری دوباره فعالیت‌های اقتصادی که طبیعتاً افزایش تقاضا و گسترش کسب و کارها را به دنبال خواهد داشت.

Nordic رتبه‌های اعتباری موردنظر را در اختیار موسسات مالی و نهادهای حقوقی مستقر در دانمارک، فنلاند، سوئد، نروژ و ایسلند قرار می‌دهد. این شرکت مستقل از هر دولت، نهاد مالی و یا شرکت خصوصی خاصی اداره می‌شود و تنها تمرکز این موسسه بر ارزیابی کیفیت اعتباری و تعیین رتبه اعتباری است. مأموریت اصلی و نهایی Nordic کمک به رشد اقتصادی پایدار در منطقه است.