به گزارش ایبنا، رحیم طاهری با بیان اینکه بانک شهر از ابتدای امسال در شاخص‌های عملیات بانکی، دستاورد‌های قابل توجهی در کسب درآمد از محل تسهیلات و سپرده‌گذاری، درآمد کارمزدی و سرمایه‌گذاری‌ها داشته است، افزود: بهبود نقدینگی مهم‌ترین سیاست بانک در ماه‌های آینده است.

وی گفت: امروز با طراحی و تدوین برنامه جامع و کاربردی، فعالیت‌های بانک شهر در راستای کسب سهم از بازار و مدیریت منابع و مصارف به درستی انجام می‌گیرد.

طاهری با اشاره به افزایش رضایتمندی و اعتماد روز افزون شهروندان و مشتریان شبکه بانکی به بانک شهر، تصریح کرد: کاهش زیان انباشته، رشد درآمد‌های کارمزدی و … نشان‌دهنده بهبود عملکرد، اصلاح روش‌ها و تحول در عملکرد کارکنان این بانک است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه بانک شهر توانسته رتبه دوم رشد سود در میان بانک‌های بورسی را از آن خود کند، افزود: این بانک رشد بیش از 200 درصدی را در میزان سود خود تجربه کرده است.

قائم مقام مدیرعامل بانک شهر با اعلام اینکه این بانک رشد بیش از 140 درصدی در حوزه کارمزد‌ها داشته است، ادامه داد: این روند با وجود مشکلات موجود در فضای کسب‌وکار و فشار تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان در کارنامه عملکردی بانک شهر کم سابقه بوده است.

طاهری در پایان با اشاره به اینکه اصلاح ساختار ترازنامه، مولدسازی دارایی‌ها و بهبود کیفیت سود در اولویت راهبردی بانک شهر قرار دارد، تاکید کرد: همکاران بانک در ماه‌های آینده با افزایش تلاش‌ها، توجه همه جانبه به اصول بانکداری حرفه‌ای و برنامه‌ریزی منسجم در راستای موفقیت و کسب دستاورد‌های جدید قدم خواهند برداشت.